B32923C3225M
Partnumber:
B32923C3225M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 2.2uF 305VAC PP 20% (26.5 X 14.5 X 29.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Ammo