B32923C3334K000
Partnumber:
B32923C3334K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk