B32923E3335K
Partnumber:
B32923E3335K
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 3.3uF 305VAC PP 10% (26.5 X 14.5 X 29.5mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk