B32924C3105K
Partnumber:
B32924C3105K
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 105°C Bulk