B32924C3335M
Partnumber:
B32924C3335M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 3.3uF 630VDC/305VAC PP 20% (31.5 X 18 X 27.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C T/R