B32926C3106K000
Partnumber:
B32926C3106K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 10uF 630VDC/305VAC PP 10% (42 X 28 X 42.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 110°C Bulk