B32932A3154K000
Partnumber:
B32932A3154K000
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.15uF 305VAC PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C Automotive Bulk