B37931K5102K060
Partnumber:
B37931K5102K060
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R