B40C1000
Partnumber:
B40C1000
Manufacturer:
Fagor Electronica/VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1742 in stock
SKU:
B40C1000
Package
Diode Rectifier Bridge Single 100V 1.2A 4-Pin Round Bulk