B41112A6225M000
Partnumber:
B41112A6225M000
Manufacturer:
EPCOS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20% (4 X 5.4mm) SMD 16mA 2000h 85°C T/R