B41112C7107000
Partnumber:
B41112C7107000
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 132mA 2000h 85°C T/R