B41231A9228M000
Partnumber:
B41231A9228M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 100V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 3580mA 2000h 85°C Bulk