B41456B9479M
Partnumber:
B41456B9479M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47000uF 100V 20% (76.9 X 143.2mm) Screw Terminal 0.003 Ohm 24000mA 12000h 85°C