B41505A8228M002
Partnumber:
B41505A8228M002
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 63V 20% (25 X 35mm) Snap-In 0.068 Ohm 1700mA 5000h 105°C Bulk