B41605B8818M008
Partnumber:
B41605B8818M008
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 8100uF 63V 20% (35 X 50mm) Radial 8.4mm 0.009 Ohm 10000mA 5000h 125°C Automotive Bulk