B41690B7108Q001
Partnumber:
B41690B7108Q001
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 40V -10% to 30% (14 X 30mm) Axial 0.105 Ohm 3000mA 2000h 125°C Automotive Pallet