B41821A5108M
Partnumber:
B41821A5108M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.27 Ohm 960mA 2000h 85°C Bulk