B41827A4477M000
Partnumber:
B41827A4477M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 446mA 2000h 85°C Bulk