B41851-A7107-M000
Partnumber:
B41851-A7107-M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 11mm) Radial 2.3 Ohm 147mA 2000h 105°C