B41851A8336M000
Partnumber:
B41851A8336M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 6 Ohm 100mA 2000h 105°C Bulk