B41851B9476M000
Partnumber:
B41851B9476M000
Manufacturer:
TDK Electronics
Availability:
100000 in stock
Package
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 100V, 47uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT