B41851F6108M000
Partnumber:
B41851F6108M000
Manufacturer:
EPCOS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 0.2 Ohm 950mA 2000h 105C Bulk