B41851F8477M000
Partnumber:
B41851F8477M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 0.42 Ohm 640mA 2000h 105°C Bulk