B41851K4477M000
Partnumber:
B41851K4477M000
Manufacturer:
TDK Epcos
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 16V, 470uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT