B41858C7227M
Partnumber:
B41858C7227M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.129 Ohm 746mA 5000h 105°C Automotive Bulk