B41858C9566M
Partnumber:
B41858C9566M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 56uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.461 Ohm 460mA 5000h 105°C Automotive Ammo