B41888C5477M
Partnumber:
B41888C5477M
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 0.064 Ohm 1240mA 7000h 105°C Automotive Blister