B41888C7227M
Partnumber:
B41888C7227M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.116 Ohm 900mA 7000h 105°C Automotive Bulk