B41888C8107M
Partnumber:
B41888C8107M
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.577 Ohm 323mA 7000h 105°C Automotive Bulk