B41896C5108M
Partnumber:
B41896C5108M
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 0.215 Ohm 2280mA 7000h 125°C Automotive Blister