B43310A9338M000
Partnumber:
B43310A9338M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3300uF 400V 20%( 64.3 X 115mm) Screw Terminal 58 Ohm 8500mA 2000h Cardboard