B43456A5129M
Partnumber:
B43456A5129M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 12000uF 450V 20% (91 X 221mm) Screw Terminal 0.009 Ohm 32000mA 12000h 85°C Bulk