B43484A5688M000
Partnumber:
B43484A5688M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 6800uF 450V 20% (76.9 X 168.7mm) Screw Terminal 0.017 Ohm 18500mA 5000h 85°C Cardboard