B43504A0397M007
Partnumber:
B43504A0397M007
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 420V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 0.35 Ohm 1700mA 3000h 105°C Automotive Medical Bulk