B43504A9476M
Partnumber:
B43504A9476M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 1.86 Ohm 390mA 3000h 105°C Automotive Medical Bulk