B43504B5107M000
Partnumber:
B43504B5107M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 1.35 Ohm 650mA 3000h 105°C Automotive Medical Bulk