B43504E0227M007
Partnumber:
B43504E0227M007
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 420V 20% (30 X 35mm) Snap-In 10mm 0.61 Ohm 1120mA 3000h 105°C Automotive Medical Bulk