B43504E2228M000
Partnumber:
B43504E2228M000
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 200V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.06 Ohm 4.4A 3000h 105°C Bulk