B43505A5337M
Partnumber:
B43505A5337M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.41 Ohm 1800mA 5000h 105°C Bulk