B43505C5227M000
Partnumber:
B43505C5227M000
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
100000 in stock
Package
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450V, 220uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED