B43505C9337M
Partnumber:
B43505C9337M
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 400V 20% (35 X 40mm) Snap-In 0.27 Ohm 1700mA 5000h 105°C Bulk