B43510A0158M000
Partnumber:
B43510A0158M000
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 420V 20% (40 X 100mm) Snap-In 0.14 Ohm 7200mA 5000h 85°C Bulk