B43510A5228M000
Partnumber:
B43510A5228M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 450V 20% (45 X 100mm) Snap-In 0.05 Ohm 8650mA 5000h 85°C Bulk