B43514C9108M007
Partnumber:
B43514C9108M007
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
10003 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 400V 20% (40 X 80mm) Snap-In 0.09 Ohm 3800mA 3000h 105°C Bulk