B43521-A9158-M
Partnumber:
B43521-A9158-M
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 400V 20% (40 X 100mm) Solder Pin 0.09 Ohm 7200mA 12000h 85°C Bulk