B43521A9158M000
Partnumber:
B43521A9158M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 400V 20% (40 X 100mm) Solder Pin 0.06 Ohm 7200mA 12000h 85°C Bulk