B43560A5478M000
Partnumber:
B43560A5478M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 450V 20% (76.9 X 168.7mm) Screw Terminal 0.027 Ohm 14700mA 6000h 105°C Bulk