B43564A5478
Partnumber:
B43564A5478
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 450V 20% (76.9 X 220.7mm) Screw Terminal 0.038 Ohm 16000mA 15000h 85°C Bulk