B43630A9128M000
Partnumber:
B43630A9128M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1200uF 400V 20% (35 X 55mm) Snap-In 10mm 0.1 Ohm 4440mA 2000h 85°C Medical Cardboard