B43770A4398M000
Partnumber:
B43770A4398M000
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3900uF 350V 20% (76.9 X 142.8mm) Screw Terminal 0.013 Ohm 20000mA 8000h 105°C Bulk